RODINNÉ FOCENÍ

v exteriéru 

Určitě hodně doma fotíte svoje děti. Ale abyste mohli být na fotce všichni společně, už můžete udělat akorát selfie, které nevypadá vždy úplně hezky. Přijďte se vyfotit celá rodina! Vyfotíme zvlášť děti, maminku společně dítětem a na rodinném focení by by určitě neměl chybět ani tatínek , popřípadě domácí mazlíček.

Dále ráda vyfotím zamilované páry, samotné domácí mazlíčky nebo maminky v očekávání.


Specializuji se na focení venku. Miluji přírodu, rozkvetlé stromy, padající podzimní listí, rozkvetlé pampelišky na louce, západ a východ slunce. Všechnu tu krásu okolo můžeme zaznamenat společně s focením Vaší rodiny a Vašich dětí. Lépe řečeno - všechna ta krása okolní přírody podpoří "krásu" Vaší rodiny na fotografii.
Děti do jednoho roku (tříměsíční děti, které už pasou koníčky nebo sedící batolata) můžeme fotit v ateliéru, ale pokud se ptáte na můj názor - stejně Vám vše raději odfotím venku. Batole s maminkou v náruči u rozkvetlého stromu má prostě svoje kouzlo.
A u dětí, které už chodí - tam je to jasná volba! Focení chodících dětí v ateliéru vůbec nedoporučuji. Děti jsou venku svobodnější, šťastnější a více se smějí.