RECENZE

Daniela S.:

Děkuji za skvělou domluvu, rychlé zpracování fotek i profesionální přístup. Paní fotografku vřele doporučuji :-).

Lenka K.:

Chtěla bych moc poděkovat za super focení, já i dcerka jsme si to moc užily. Paní Kovalčíková jednala s dcerkou naprosto přirozeně, že to malou moc bavilo. Následné zpracování fotografií i komunikace byla profesionální. Když jsem potřebovala poradit s výběrem fotek, vždy si na mě paní Kovalčíková udělala čas. Fotky jsou moc krásné. Byla jsem moc spokojená.


Vendula P.:

Paní fotografku Janu můžu vřele doporučit. Byla velice ochotná a flexibilní. A jen díky ní mám fotečky z prvních dnů dcerky, protože již naplánované newborn focení nám vybouchlo kvůli nemoci. Byla jsem trochu nervózní, jak se to povede a co malá, jak to zvládne, přece jen to bylo úplně mrňavé miminko. Ale nakonec jsem si jakékoli obavy dělala naprosto zbytečně. Paní Jana to zvládla na jedničku a já jsem z výsledných fotografií nadšená. Záleží ji na každém detailu, má skvělé nápady a při focení vládne dobrá nálada. A co je nejdůležitější při focení miminek, celou dobu panuje uvolněná a přátelská atmosféra. Nezbývá než dodat jedno velké DĚKUJI! Díky paní fotografce Janě máme nádhernou památku na tyto jedinečné první dny naší dcery.

Rostislav B.:

Na novorozeneckém focení jsem byl jenom na skok. Fotografie našich dětí na newborn focení mě úplně rozsekaly a vehnaly slzy štěstí do očí. Moc děkujeme za práci, kterou pro rodiče děláte.


Michaela M.:

Moc děkuji za krásný zážitek :-), tohle focení jsem si opravdu užila, musím říct, že přesně víte, co ženě říci, aby se uvolnila :-). Těšíme se na focení naší holčičky a kde jinde než u Vás.

Michaela S.:

Každou Vaši fotku obdivuji, překrásný rukopis k poznání na první pohled. A ta srdečná videa, super úplně všechno.


Kateřina N.:

Děkuji paní Janě za neskutečně krásně prožité "fotící" odpoledne v jarní přírodě. Navzdory většímu věkovému rozdílu našich dcer a jejich případnému hašteření před objektivem, si je obě dokázala získat a patřičně nasměrovat, kam a jak bylo třeba. Paní Jana je kreativní žena s citem pro daný okamžik, s obrovským smyslem pro humor, má svůj osobitý styl, projevuje respekt vůči přáním svých klientů a zpracování fotek proběhlo ve smluveném termínu bez jakýchkoli průtahů. Mohu jen vřele doporučit. Přeji hodně úspěchů, spokojených klientů a fůru nových nápadů !

Lucie R.:

Focení s paní fotografkou bylo zábavné. Synové si užili příjemné chvíle v parku a ani si nevšimli, že se právě fotí. Během pár chvil vznikly opravdu báječné fotky. Paní fotografka má cit na zachycení momentek a výrazů tváře. Moc děkujeme a už teď se těšíme na další focení. Určitě nebylo poslední.

Jana R.:

Všem doporučuji, i přesto, že se naše malá opravdu nerada fotí, paní fotografka dokázala nemozné. Holčička si to užila a máme nádherné fotky, moc děkujeme.


Dita H.:

Šikovná, energická, akční a nadšená :-)...taková je paní Jana, když fotí. A svoje nadšení dokáže přenést i na vás, takže vás focení s ní bude bavit. Vřele doporučuju všem. S každou fotkou je lepší a lepší a mě moc baví sledovat, jak se jako fotografka vyvíjí :-).


Kateřina S.:

Jana umí nejen skvěle fotit, ale taky úžasně rozesmát, i když nejste zrovna v té nejlepší fotící náladě. Nezalekne se ani netradičních a spontánních nápadů - proto jí vůbec nerozhodilo, když jsem se v zápalu focení svlékla do půli těla na letním focení v polích se svým ročním synkem. Neváhá se kvůli vám ani namočit v ledové řece, když se v těhotenství zrovna potřebujete fotit jako Rusalka a pro dobré fotky podstoupí kdejaké úskalí. Mám od ní ty nejkrásnější fotky svých dětí a naší rodiny.Ráda bych se na něco zeptala...

Buďme v kontaktu...