TĚHOTENSKÉ FOCENÍ

Milé těhotné ženy! Milé nastávající maminky! Pokud zvažujete nebo přemýšlíte nad těhotenským focením, tak jste tu správně.

Focení těhotných žen je pro mě velká čest a velká radost. U nastávající maminky vidíte v očích  "všechno".  Všechnu lásku a moudrost světa. Pro mě je těhotná žena ztělesněním lásky, víry, naděje, něhy a nového života. A mimo jiné také ženské krásy.  Mateřské ženské krásy. 

Myslím si, že toto období by žádná žena neměla opomíjet, i když se třeba úplně necítí. Všechny to známe. Jsou prostě dny, kdy těhotenství není úplně jednoduché. Ale nebojte, pomohu Vám, abyste se cítily u focení fajn. Vezměte s sebou určitě svého partnera a společně uděláme krásné těhotenské fotografie podle Vašich představ.

Jednou svým dětem budete ukazovat jaké jste měla bříško. A pro Vás i Vašeho muže to bude pěkná vzpomínka.

Co se týče oblečení a šatů - všechno spolu probereme. Ale už teď se můžete těšit, protože mám na půjčení několikery těhotenské šaty.


PS: víte, že skoro každá jednotlivá žena na následujících fotografiích přišla na focení s tím, že není fotogenická a že se nerada fotí? Je to skoro k neuvěření, když si ty fotografie prohlížíte, že ano? 


Vyfotím neobyčejně a jedinečně každou z Vás.  

Ráda bych se na něco zeptala...