DREAMING FOCENÍ


Dreaming focení - to je to, co se Vám nejvíce líbí, tyhle fotky zbožňujete pro svou úžasnou zasněnou atmosféru a dojem jako z pohádky.
Skoro všechny fotografie, které mám v celém portfoliu uvedené (nejen pod hlavičkou dreaming), jsou upraveny ve stylu dreaming.

Fotografie je náročné vyfotit - chce to přemýslet celkově o focení, o konkrétní lokalitě (lokalita musí být z pozice fotografa proti světlu krásná a atraktivní), o oblečení (oblečení by mělo barevně ladit s prostředím), o směru světla (nejčastěji protisvětlo) i o denním čase, v kterém fotím (nejčastěji volím podvečerní čas, který je ve fotografii znám jako "zlatá" hodinka - je to cca hodinu před západem slunce).

V neposlední řadě jde o poměrně náročnou úpravu fototografií a postprocesu.

V rámci každého balíčku upravuji pro Vás i fotografie se standardní úpravou (ne tolik časově náročnou) a abyste viděli názorný rozdíl a mohli se rozhodnout, jaké focení a jaký balíček upřednostníte, zde předkládám několik fotografií - nejprve se standardní úpravou a níže následuje dreaming úprava těch samých fotografií pro Vaše srovnání.

Pro další fotky v úpravě ve stylu dreaming se prosím podívejte v mojí fotogalerii.


Standardní úprava focení

Dreaming úprava focení