DREAMING FOCENÍ

Dreaming focení - to je to, co mě poslední dobou baví a co mě nejvíce naplňuje a také to u Vás (mých klientek a zákazníků) má největší úspěch, takže je to oboustranná radost.

Skoro všechny fotografie, které mám v celém portfoliu (nejen pod hlavičkou dreaming) uvedené, jsou upraveny ve stylu dreaming.

Fotografie je náročné vyfotit - chce to přemýslet celkově o focení, o konkrétní lokalitě (lokalita musí být z pozice fotografa proti světlu krásná a atraktivní), o oblečení (oblečení by mělo barevně ladit s prostředím), o směru světla (nejčastěji protisvětlo) i o denním čase, v kterém fotím (nejčastěji volím podvečerní čas, který je ve fotografii znám jako "zlatá" hodinka - je to cca hodinu před západem slunce). V neposlední řadě jde o poměrně náročnou úpravu fototografií a postprocesu. Fotografie s dreaming úpravou je prostě "nákladná" a náročná na čas všeobecně a DREAMING BALÍČEK si nemůže dovolit úplně každý. Proto jsem se rozhodla upravovat fotografie i se standardní úpravou (ne tolik náročnou a finančně přijatelnější pro širší vrstvu lidí) a abyste viděli názorný rozdíl a mohli se rozhodnout, jaké focení a jaký balíček upřednostníte, zde předkládám několik fotografií - nejprve se standardní úpravou a níže následuje dreaming úprava těch samých fotografií pro Vaše srovnání.

Pro další fotky v úpravě ve stylu dreaming se prosím podívejte v mojí fotogalerii.


Standardní úprava focení

Dreaming úprava focení